Adıyaman Belediyesi, Haşerelere Karşı İlaçlama Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından haşere sorununu önlemek amacıyla ilaçlama çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

16 Eylül 2023 1.386 views 0

Belediye bünyesinde faaliyet gösteren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, larva oluşumunu engellemek ve vatandaşların rahat bir mevsim geçirmesini sağlamak için yoğun bir tempoda çalışıyor.

Haşerelerin üreme döneminde salgın hastalıkları önlemek ve toplum sağlığını korumak amacıyla yapılan ilaçlama çalışmaları, Adıyaman şehir genelindeki toplu yaşam alanları, çadır kentler ve konteyner kentler başta olmak üzere sürdürülüyor. Belediye yetkilileri, bu çalışmaların kesintisiz devam edeceğini belirtiyorlar.

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ve ekibi, halkın sağlığını korumak ve şehrin temiz ve sağlıklı bir çevreye sahip olmasını sağlamak için haşerelere karşı etkili bir mücadele yürütüyorlar. Vatandaşlar, belediyenin bu özverili çabalarını takdirle karşılıyor ve toplum sağlığının korunmasına katkı sağlayan bu çalışmalardan memnuniyetlerini dile getiriyorlar.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.