Yeşilyurt Musiki Derneği Birlik Beraberlik Dayanışma Etkinliği. « Malatya Haberleri

Yeşilyurt Musiki Derneği Birlik Beraberlik Dayanışma Etkinliği.

Yeşilyurt Musiki Derneği Başkanı Sellahitin Yalçınkaya Konser Öncesi Birlik Beraberlik Dayanışma Etkinliği.

21 Kasım 2021 481 views 0

Yeşilyurt musiki derneği yakın bir vakitte verecekleri konser öncesi Gazeteci Kemal Deniz öncülüğünde çiğköfte ziyafeti verdi.Koro ekibine ayrıca Arapgirin sevilen belediye başkanı Haluk cömertoğluda  sürpriz ziyaret yaparak Yeşilyurt musiki derneğini onurlandırdı.Çalısmaları başarılı bulduğunu Aralık ayı içerisinde Arapgirde bir konser programı düzenleye bilirsiniz dedi Selahaddin Yalçınkaya kötü bir pandemi sürecinden sonra koro çalışmalarına kaldığımız yerden devam edeceğiz ALLAH’IN iziniyle ifadelerinde bulundu.

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Çömert ise yaptığı konuşmada.

Korona virüs salgınından dolayı dünyanın zor bir süreçten geçtiğini dile getiren Bilgin, “Bu süreçte adeta hayat durdu. Ancak biz durmadık. Hizmetlerimizi aksatmadık. İlçemizin dört bir yanında yatırımlarımız devam ediyor. Nerede bir ihtiyaç sahibi varsa biz orada olduk. Belediyecilik alanında tüm imkanlarımızı seferber ederek halkımızın ve ilçemizin beklentilerine cevap verdik.

Önümüzde 33 ay gibi uzun bir süre var. Bu süre içinde de yine yatırım ve hizmetlerimiz artarak devam edecek. Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, Sizlerden aldığımız destekle, işimiz hizmet olacaktır. Makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak, iyi ve kötü günde halkımızın yanında olmaya gayret edeceğiz. İlçemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle Saruhanlımızı hak ettiği güzelliklerle buluşturmaya devam edeceğiz.” dedi.

Çiğköfte , misafirlere ikraminda bulunarak canlı müzik programı da gerçekleştirildi.