Tüfenkci’den 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Derneği’ne Ziyaret

15 Temmuzda Milletimiz demokrasiye sahip çıktı

21 Eylül 2020 39 views 0

 15 Temmuzda Milletimiz demokrasiye sahip çıktı

TMO kayısı alımına başlıyor

  AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Başkanı Bilal Uludağ ve yönetim kurulunu ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Başkanı Bilal Uludağ 15 Temmuz Milli irade ocakları olarak,  15 Temmuz unutturmamak ve diri tutmak İslam hasiyetiyle dolu. Milliyetçi bir gençlik yetiştirmeyi kendimize ilke edindik bu çerçevede genel merkez olarak. Türkiye’mizdeki tüm teşkilatlarımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz, Korona virüs salgını nedeniyle toplu etkinlikler yapma sakta slayt gösterisi yapılarak vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz Dünya’da etkisi gösteren Korona virüs salgınıyla mücadele veren Türkiye’mizde maalesef içimizde olan hainlerle mücadele ediyoruz 15 Temmuz milli irade ocakları olarak bizler hükümetimize her zaman olduğu gibi destek veriyoruz şeklinde konuştu.

 “15 Temmuzda Milletimiz demokrasiye sahip çıktı”

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci Türkiye önemli dönemeçleri ve badireleri atlattı, önemli mücadelelere imza attı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde özelikle Ak Parti gerek vesayet odaklarıyla Mücadele’de Yurt dışında Türkiye’mize karşı verilen mücadelede milletle beraber ve milletimizin desteğiyle dik durdu, dik durmaya devam ediyor. Baktığımız zaman son olaylarda dahi, Makron Baydın veya Hafter ‘in veya çeşitli piyonların bir araya gelerek. Türkiye karşıtlı üzerinden siyaset üretmeyi, Türkiye karşıtlı kendi kirli politikalarını mazlum hakları üzerinde oynamaya çalışmalar ve uygulamaya çalışmaları karşısında Güçlü Türkiye’nin ve güçlü bir Liderin olması onların birleşmelerine ve Türkiye üzerinde oyunlar oynanmasına vesile oluyor ifadelerini kullandı.

 “Güçlü lider Güçlü Türkiye var artık”

Vekil Tüfenkci 15 Temmuzda özelikle dış güçlerinin piyonu olan ve bu ülkenin insanlarına karşı silah kullanmaktan çekilmeyen Ülkeyi dizayn etmeye çalışanlar karşısında, yine Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ın çağrıyla milyonlar sokağa indi, Halkımız demokrasi karşısısın da olan güçlere karşı ayağa kalktı Kendi demokrasine ve seçilmiş insanında milletinde sahip çıktı. Türkiye’nin bir Suriye ırak olmayacağını milletimiz ifade ettiler. Bu mücadele de dünya örnek oldu Biz Kuruluşumuzdan buyana sürekli milletimizle istişare ederek milletimizin istikameti doğrultusunda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yol alıyoruz 15 Temmuzdan sonra ’da tek devlet, tek bayrak,  tek millet, tek vatan diye herkesle yol yürümeye başladık. Milletimizin bekası için Cumhur ittifakını kurduk güçlü bir şekilde  devam ediyoruz Türkiye’nin kalkınması  ve gelişmesi için mücadele ediyoruz, 15 Temmuz milli irade ocaklarını önemsiyoruz ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum 15 Temmuz Milli irade Ocakları olarak Türkiye faaliyet gerçekleştiriyorsunuz.  Malatya güçlü bir şekilde varlığınız hissettiriyorsunuz bu bizleri onurlandırıyor, 15 Temmuz da vatan uğruna şehit olan şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum mekanları cennet olsun gazilerimizde geçmiş olsun , Fetö terör öğürtü bugün yargı önünde hesap veriyor ve vermeye devam edecekler  .Bu mücadeleyi asla unutturmayacağız  Fetö terör örgütünün ülkemizde yapmış olduğunu hep anlatacağız ve unutturmayacağız milletimiz unutmasın diye her zaman söyleyeceğiz, dedi.

“TMO kayısı alımına başlıyor”

Malatya’mızda lisanlı depo kurduk ve faaliyet geçirdik  zor bir mücadele oldu, Cuma günü de tarım bakanımızla görüştük  kayısı fiyatlarını pazartesini açıklayacağız dedi, piyasa altında olmasın diye Pazartesi günü kayımızın taban fiyatını açıklayacağız, TMO kayısı alımına başlıyor kayısı çiftçilerimizin ellerini rahatlatacak,  kayısımızın belli bir fiyat altına düşmeyecek ve garantisi olacak  Malatya  ekonomisine belli bir girdi sağlayacak.  Yılarca atıl vaziyette duran  vagon fabrikasını  Kızılay şubemize aldırdık  mobil evler ve hastaneler  Kızılay yatırımlarını Malatya’mıza çektik  fabrikanın inşaatı bitmek üzere İlk defa burada açıklıyorum  Kızılay üzerinden sağlık ekipmanlarında üretimini Malatya’mızda üretimi sağlamak için  orada bir girişimlerimiz var  inşallah onu da başardığımızda Kızılay Sağlık üretim merkezi olacak  istihdam olacak şeklinde konuştu.

BENZER KONULAR
Malatya