Arapgir Belediyesi Muhtarlara Maske Dağıttı

Arapgir Belediyesi koronovirüs tedbirleri kapsamında maske ve dezenfektan dağıtımlarını sürdürüyor.

07 Mayıs 2020 173 views 0

Arapgir Belediyesi koronovirüs tedbirleri kapsamında maske ve dezenfektan dağıtımlarını sürdürüyor.

Korona virüs salgını sürecinde maske ihtiyacını karşılamak için belediyenin tüm imkânlarını seferber eden Arapgir Belediyesi, vatandaşlara ücretsiz maske dağıtmaya devam ediyor. Vatandaşlara maske ulaştırmak adına mahalle muhtarlarıyla işbirliği yapılarak merkez mahalle muhtarlarına maske teslimatları yapıldı.

Koronavirüs salgınının ülkemizde ilk ortaya çıktığı adan itibaren toplum sağlığı ile ilgili birçok çalışma yapan Arapgir Belediyesi şehirde yoğun dezenfekte ve hijyen çalışmasını sürdürüyor. Öte yandan Arapgir Belediyesi en çok ihtiyaç duyulan ve kişisel korunmayı sağlayan maske ve dezenfektan konusunda da vatandaşların ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. Arapgir Belediyesi piyasadan tedarik ettiği maskeleri vatandaşlara dağıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda dağıtılan maskelere ilaveten bu hafta vatandaşlara maske dağıtımı devam edecek.

İlçe merkezinde belediye ekipleri eliyle ve diğer mahallelere ulaştırılmak üzere muhtarlar vasıtasıyla vatandaşlara maske dağıtımı devam ediyor.

 

BENZER KONULAR