Bugünkü Haberler
NÖBETÇİ ECZANELER
NÖBETÇİ ECZANELER
ECZANELER
ADRES:
TELEFON:
ADRES:
TELEFON:
ADRES:
TELEFON:
ADRES:
TELEFON:
SPOR
 • Adıyaman Belediyespor’da Türkiye Kupası Mesaisi
  Adıyaman Belediyespor’da Türkiye Kupası Mesaisi
 • E.Y.Malatyaspor Akhisara Kaptırdığı İki Puanı Çok Arayacak 1 – 1
  E.Y.Malatyaspor Akhisara Kaptırdığı İki Puanı Çok Arayacak 1 – 1
 • Adıyaman Belediyespor: 37-31 :İzmir BŞB
  Adıyaman Belediyespor: 37-31 :İzmir BŞB
 • Adıyaman Belediyespor, Göztepe’yi Ağırlıyor
  Adıyaman Belediyespor, Göztepe’yi Ağırlıyor
 • Belediyespor, Kırşehir’den Galibiyetle Döndü
  Belediyespor, Kırşehir’den Galibiyetle Döndü
 • Belediyesporlu Hentbolcular, Lise Öğrencileriyle Buluştu
  Belediyesporlu Hentbolcular, Lise Öğrencileriyle Buluştu
 • Adıyaman Belediyesporlu Şampiyon Satranççı Dünya 9.’su Oldu
  Adıyaman Belediyesporlu Şampiyon Satranççı Dünya 9.’su Oldu
 • Başkan Polat Genç Sporcularla Bir Araya Geldi
  Başkan Polat Genç Sporcularla Bir Araya Geldi
 • B1 Futbol Hiç Görmeyenler Ligi Yükselme Şampiyonası Malatya’da Yapıldı
  B1 Futbol Hiç Görmeyenler Ligi Yükselme Şampiyonası Malatya’da Yapıldı
 • B1 Futbol Yükselme Ligi Maçları Başladı
  B1 Futbol Yükselme Ligi Maçları Başladı
KÖŞE YAZARLARI

EN ÇOK OKUNANLAR

ASAYİŞ
 • Polis Silah Bayilerini Denetledi
  Polis Silah Bayilerini Denetledi
 • Malatya’da Bomba Yüklü Araç Ele Geçirildi
  Malatya’da Bomba Yüklü Araç Ele Geçirildi
 • Malatya’da Uyuşturucu Operasyonu 4 Gözaltı
  Malatya’da Uyuşturucu Operasyonu 4 Gözaltı
 • 20 Kilo 810 Gram Eroin Maddesi Ele Geçirildi
  20 Kilo 810 Gram Eroin Maddesi Ele Geçirildi
 • Emniyetten Kaçakçılık Operasyonu
  Emniyetten Kaçakçılık Operasyonu
 • Jandarmadan Şok Uygulama
  Jandarmadan Şok Uygulama
 • Malatya Emniyeti Eylül Ayında 61 Bin Kişiyi Sorguladı
  Malatya Emniyeti Eylül Ayında 61 Bin Kişiyi Sorguladı
 • Malatya’da Kaçakçılık Operasyonu
  Malatya’da Kaçakçılık Operasyonu
 • Malatya ve Türkiyede Güven Huzur Uygulaması
  Malatya ve Türkiyede Güven Huzur Uygulaması
 • Malatya Narkotik’den Başarılı Operasyon
  Malatya Narkotik’den Başarılı Operasyon
Başkan Gürkan, Bize Duyulan Güvene Layık Olmaya Çalışacağız
Başkan Gürkan, Bize Duyulan Güvene Layık Olmaya Çalışacağız
AK Parti Malatya Milletvekilleri ve AK Parti İl Teşkilatı, Başkan Gürkan’ı Ziyaret Etti Başkan Gürkan, Bize Duyulan Güvene Layık Olmaya Çalışacağız AK Parti Malatya milletvekilleri ve parti il teşkilatı, AK...
3 Aralık 2018 22:51
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haber Okundu

AK Parti Malatya Milletvekilleri ve AK Parti İl Teşkilatı, Başkan Gürkan’ı Ziyaret Etti

Başkan Gürkan, Bize Duyulan Güvene Layık Olmaya Çalışacağız

AK Parti Malatya milletvekilleri ve parti il teşkilatı, AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Gürkan, “Cumhurbaşkanımızın, parti teşkilatımızın, genel merkezimizin, milletvekillerimizin ve halkımızın güvenine layık olmaya çalışacağız” dedi.

AK Parti MKYK Üyeleri Bülent Tüfenkci ve Öznur Çalık, Malatya Milletvekilleri Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı, beraberinde AK Parti İl Başkanı İhsan Koca, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ve parti yöneticileri ile birlikte AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, bir süre sohbet ettiler. Burada konuşan AK Parti İl Başkanı İhsan Koca, “Bugün Merkez Karar Yönetim Kurulu üyelerimiz ve milletvekillerimiz ile birlikte, Büyükşehir Belediye Başkan adayımız olan Selahattin Gürkan başkanımızı tebrik etmeye, hayırlı olsun dileklerimizi iletmeye geldik. İnşallah Battalgazi’miz de yaptıkları güzel hizmetleri, Büyükşehir Belediye başkanı olarak da nasip olur. Seçildiğinde Malatya’mıza da Büyükşehir Belediye başkanımız olarak güzel hizmetlere dönüştüreceğine, faydalı hizmetler gerçekleştireceğine inanıyoruz. Malatya’mıza hizmet anlamında da tüm parti teşkilatlarımızla, milletvekillerimizle birlikte güzel bir çalışma ile Malatyalı hemşerilerimize hizmet etme gayreti içerisinde olacağımızı ifade etmeye geldik. Ben kendilerine hayırlı olsun diyorum. Başarılı hizmetler diliyorum” dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır ise, “Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayımız belli oldu. Selahattin Gürkan başkanımızı, il başkanımız ve milletvekillerimiz ile birlikte hem başkanımıza hayırlı olsun demek, hem de bir ziyaret amaçlı buradayız. Gerçekten Malatya belediyecilik konusunda bakıldığı zaman Türkiye’de dikkat çeken, gelişen bir il. Hem sağlıklı kentleşmesi ile, hem sosyal ve kültürel bir belediyecilik ile dikkat çeken, öne çıkmış bir il. Büyükşehir sürecinden sonra da Malatya’nın kalkınması sadece merkez olarak düşünmemek gerekiyor. Bütün ilçeler ile birlikte bir kalkınma süreci başladı. Burada da tabi bir tecrübeli bir belediye başkanımızın göreve gelmesini bir hizmet yarışı olarak görüyoruz. Hem şu an görevi devam eden Hacı Uğur Polat başkanımızın bizden daha başarılı olduğuna inanmaktayız. Selahattin Başkanımızın da bu çıtayı yükselterek daha da güzel hizmetler yapacağına inanıyoruz. Bizler de tabi hedefimiz hep birlikte belediyelerimize, Malatya’mıza güzel hizmetler yapabilmek ve birlikte hizmet üretebilmek. Allah hayırlı uğurlu etsin. Birlik, beraberlik zamanı. İnşallah seçimlerde de kenetlenip en yüksek oyu Malatya’da ve ilçelerinde alacağız” diye konuştu.

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı’da, Başkan Gürkan’ın Battalgazi ilçesinde başarılı hizmetlere imza attığını belirterek, “Öncelikle Selahattin Gürkan başkanımın yeni dönemde Büyükşehir Belediye başkan adayı olarak gösterilmiş olmasından dolayı tebrik ediyorum. Nasip olursa Battalgazi’de yapmış olduğu hizmetlerin daha iyisini de daha büyük gayret ile Büyükşehir’de yapacağından hiç bir şüphemiz, kuşkumuz yoktur. Battalgazi’de önemli hizmetleri oldu. Gerçekten bölgede güzel yatırımlar oluştu. Büyükşehir ile birlikte iki tane metropol bölgemiz oluşmuştu. 24 Haziran seçimlerinden sonra Ahmet başkanımızın milletvekili olmasıyla birlikte Büyükşehir’de Hacı Uğur Polat belediye başkanımız emekler harcadı. Ve şimdi onun bırakacağı bayrağı inşallah daha ileriye taşıyacağından da şüphemiz

yoktur. Selahattin Başkanıma ve ekibine de başarılar diliyorum. Bizlerde milletvekili arkadaşlarımız ile birlikte elimizden gelen teşkilatlarımız ile birlikte tüm desteği vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. AK Parti Malatya’da yeni bir tarih yazacak, yeni bir zafere koşacak” ifadelerini kullandı.

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise, Malatya’da yeni bir tarih yazmaya hazırlandıklarını belirterek, “Ziyaretimizin sebebi Battalgazi Belediye Başkanımız, Sayın Cumhurbaşkanımız, genel merkezimiz ve temayüllerimiz, kamuoyu yoklarımız neticesinde Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak belirlendi. Ona hayırlı uğurlu olsun demek için geldik. Sadece Selahattin başkanımıza değil, Battalgazi’mize de, Yeşilyurt’umuza da bütün Malatya’daki ilçelerimiz ile birlikte Malatya’mıza ve hemşerilerimize hayırlı olsun. Çok zorlu bir görev. Bu zorlu görevi 3 dönemdir Belediye Başkanlığı yapan Selahattin Başkanımızın rahatlıkla üstesinden geleceğine eminiz. İnşallah bizim hedefimiz iki tane CHP’li belediye var. Arguvan ve Hekimhan . Onlarda dahil olmak üzere onları almak ve büyükşehir ile birlikte mevcut AK Parti belediyelerimizin de devamını sağlamak. Ve Malatya’da tarihi bir rekora imza atmak istiyoruz. Battalgazi’nin 30 bin nüfuslu halinden 300 bin nüfuslu haline geçerken belediye başkanlığı yapan ve Battalgazi’de kurucu belediye başkanlığı görevini ifa eden, 5 yıl boyunca da bu çalışmayı layıkıyla yerine getiren kıymetli Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Selahattin Gürkan’a canı gönülden teşekkür ediyoruz. AK Parti ailesi olarak Büyükşehir ve ilçe belediyelerimizin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. İnşallah hep birlikte tarihi bir rekora imza atacağız” dedi.

Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci’de, “Bugün arkadaşlarımız ile birlikte, Malatya Büyükşehir Belediye başkan adayımıza hem hayırlı olsun, hem de istişarelerde bulunmak için ziyaret ediyoruz. Türkiye bildiğiniz gibi önemli bir yerel seçim sürecinde. AK Parti olarak aday belirleme sürecini titizlikle götüren bizzat büyükşehirlerde ve il belediyelerinde Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın nezaret ettiği aday belirleme süreçleri kısmen açıklandı. Geri kalan illeri de önümüzdeki hafta içerisinde açıklanacak. Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayımızda ilk açıklanan iller arasında yer aldı. Battalgazi Belediyesi’nde başarı ile görev yapan ve memnuniyet oranlarını yükseklere çıkaran Selahattin Gürkan başkanımızı 31 Mart seçimlerinde inşallah yüksek bir oranla seçmiş olacağız. Böylelikle AK Parti belediyeciliğinin büyükşehirde hem devamını, hem de hizmet anlamında daha da üzerine koyarak hizmetlerimizi devam ettirmiş olacağız. Bunun üzerine görev daha da ağırlaştı. Şehrin altyapısı tamamlanmış ve üst yapısıyla birlikte insanların sokakta daha mutlu olduğu, köylerimizin, kırsalımızın artık bütün eksikliklerinin giderilebileceği bir dönemi de bu dönem inşallah hep beraber yaşamış oluruz. Çünkü biz Malatya’yı bir bütün olarak görüyoruz. Kalkınmasını tamamlayan, rekabetini tamamlayan ve rekabet edebilen bir il olmasını istiyoruz. İnşallah israf değil, kaynak üreten bir belediyeyi, bu kaynakları şehrin istihdamlarına yönelik bir belediyeyi, kimlikli bir belediyeyi, kültürel alt yapısını tamamlayan ve bunu Malatya’nın geleneği ve kültür ile buluşturan bir belediyeyi inşallah 31 Mart seçimlerinde de sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Son olarak konuşan AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, kendisine duyulan güvene layık olmaya çalışacağını ifade ederek, “Önümüzde bir süreç var. AK Parti, erdemler hareketidir, bayrak yarışıdır. Ve alınan görevi bir üst versiyona nasıl çıkarılır onun gayret ve çabası içerisinde olma anlayışıdır.

Cumhurbaşkanımızın 24 Kasım da Haliç Kongre Merkezi’nde 40 il belediyesini açıklarken, bunlardan 14’ü büyükşehir belediyesi idi ve Malatya’da o 14 büyükşehir belediyesi içindeydi. Burada Cumhurbaşkanımız şunu ifade ettiler. Gönül belediyeciliği anlayışının bütün Türkiye’ye teşmil edilip, hakim kılınması noktasında belediye başkan adaylarına gerekli telkinlerde bulundular. Kendileri 1994’de İstanbul’a geldiğinde çöp yığını ve suları akmayan, hakikaten yaşanmaz bir şehir içerinde olan İstanbul’u, bugün hakikaten dünyanın en çağdaş, modern bir metropol şehrine büründürülmesinin temelleri de 1994 yılında attı. Diğer taraftan da çok güzel bir ifade kullandı. ‘Belediye başkanları sadece seçildiği dönem ile kendilerini sınırlandırmasınlar. Geçmiş yüzyılların, bin yılların belediye başkanı olma noktasındaki felsefi düşüncelerini ve gelecekteki yüzyıllardaki hizmetlerle anılması noktasındaki vizyon içerisinde çalışmalarını arzu ediyoruz’ dedi. Hedef olarak da toplumun yüzde yüz kesiminin hepsinin bu hizmet dairesine alınması noktasında bir hedef belirledi. Biz Cumhurbaşkanımızın bize vermiş olduğu hedefler çerçevesinde, başta Cumhurbaşkanımızın, parti teşkilatımızın, genel merkezimizin, milletvekillerimizin ve halkımızın güvenine layık olmaya çalışacağız. Halkımızın hakikaten bize gösterdikleri teveccühü de burada takdirle ve şükranla ifade etmek istiyorum. Toplumumuza çıkmış olduğumuz bu kutlu görevde inşallah Cenabı Allah onlara bizi mahcup etmesin. Bu bir bayrak yarışıdır. Biz bunu bir üst versiyona nasıl taşırız, onun gayreti içerisinde olacağız. Şimdiye kadar bu şehirde belediye başkanlığı yapmış herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Google+ CommentsYORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa